tekrar yayındayız!

Kısa süre önce domain ve hosting yenileme işlemleri için gerekli ödemeleri gerçekleştirdim.

Tabi bu süre zarfında site boşta kaldı ve sitenin ismini girdiğinizde boş bir sayfayla karşılaştınız. Bu zorlu süreç geride kaldı ve tekrar yayındayız. Sitemizin daha hızlı çalışabilmesi için resimleri kaldırdım. Dolayısıyla o renkli tema geride kaldı. Tabi bunu geri getirmek mümkün ancak şimdilik böyle bir deneyelim. Dilerseniz süreç nasıl işledi ona bakalım:

Öncelikle sitemin kullanım süresinin dolduğunu öğrendim ve otomatik yenilemeyi iptal ettiğim için aslında bütün dosyalarım gitti diyebilirim. Sonrasında ne olduğunu öğrenmek için site sağlayıcımla iletişime geçtim. Tara Velleman ki kendisi 1&1 ionos un internet temsilcisi bana çok yardımcı oldu. Domain ve hosting için gerekli işlemleri ve ödemeleri yaptıktan sonra artık konu siteyi geri getirmeye kaldı.

…kısaca böyleydi bundan sonra;

Her hafta eğer yetiştirebilirsem her gün yeni bir yazı eklemeyi düşünüyorum. Ayrıca video çekip ekleyerek anlatmak istediğim konuları görsellikle de desteklemek istiyorum. Tabi bunlar biraz zaman alacak şeyler ancak elimden geldiğinin en iyisini yapmaya çalışacağım.

Eğer siz de bu sayfada görmek istedikleriz değişiklikleri bana iletirseniz sizlere daha iyi bir site sunabilirim. Maillerinizi admin@erdogankocak.com adresine iletebilirsiniz.

Bizimle kalın!

10 Responses

 1. Salih Eren Köse dedi ki:

  Maşallah hocam

 2. gizli hayran dedi ki:

  inşallah hocam

 3. KUZEY dedi ki:

  MAKARAYI BEN KURDUM

 4. cansu dedi ki:

  dünyanın en çalışkanı benim

 5. veli dedi ki:

  muazzam

 6. CAN OZAGIN dedi ki:

  Maşallah hocam daha iyi yerlşere <3

 7. Ulaş dedi ki:

  Erdoğan beeey ulaşın bana

 8. RİZİKO dedi ki:

  hocam iletişim kurmamız mümkünmü pythona merak saldım eski bilgileri tekrar bi hatırlatabilirmisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir